Ne jemi një kompani që krijon vlera për ju!

 • Paketim me kuti plastike të printuara

  Paketim me kuti plastike të printuara

  Kutitë plastike të printuara mund të bëhen në forma dhe stile të ndryshme.Është shumë e lehtë për t'u montuar dhe shumë ekonomike.Gjithashtu mund të ketë një ndikim të thellë vizual dhe t'i lërë produktet tuaja të shiten vetë.Ato përdoren në industri të ndryshme si paketimi kozmetik, paketimi elektronik, paketimi i lodrave, paketimi i ushqimit, paketimi i këpucëve, paketimi i veshjeve dhe shumë të tjera.

 • Paketim kuti letre

  Paketim kuti letre

  Veçoritë: 1. E disponueshme, Aseptike, Bio-degradueshme, Materiale letre kraft të ricikluara, Miqësore ndaj mjedisit, Riciklohen 2. E palosshme, e lehtë për t'u çmontuar, e montuar, bartur dhe ruajtur, dizajn delikat, mjeshtëri e shkëlqyer, cilësi e lartë, çmim i arsyeshëm.3. E qëndrueshme dhe e lehtë, mund të jetë e paketuar e sheshtë për të kursyer koston e transportit 4. Mostra në dispozicion

 • Set për pong birre

  Set për pong birre

  Çdo grup është me cilësi të nivelit të turneut dhe vjen me 16 oz.gota plastike tradicionale me ngjyrë të kuqe dhe katër topa të bardhë të lehtë të pongit.Plastike: Ndjehuni të sigurt duke përdorur këto filxhanë duke e ditur se ato janë bërë nga plastikë e sigurt dhe jo toksike e cilësisë së lartë për ushqimin, e cila është e sigurt dhe e ripërdorshme. E stivueshme dhe e lehtë për t'u ruajtur: Një nga arsyet pse njerëzit duan t'i përdorin këto gota me birrë është për shkak të asaj se sa e lehtë është të grumbullohen dhe ruhen në mënyrë të sigurt në shtëpi ose me ta kur udhëtojnë.

MBROJTËSË ME NGJYRAT POP

Kufij të gjallë dhe spërkatje gjaku Projektime për të bërë

Funko juaj
Mbledhja
Me të vërtetë Pop!

Vendi i laboratorit
Në praktikën e mjekësisë

Kailiou Packaging ka 11 vjet që fokusohet në fushën e ambalazheve plastike.Biznesi kryesor i kompanisë ka të bëjë me kuti plastike PET/PVC/PP, kuti goce, kuti letre, mbrojtës funko pop dhe ambalazhe të tjera.Kompania ofron shërbim me një ndalesë të kërkimit dhe zhvillimit, projektimit, printimit dhe prodhimit.Aktualisht, ka 102 punonjës, me sipërfaqe fabrike prej 6,500 ㎡, dhe një prodhim vjetor prej 90,000,000 copë.Ekipi ynë profesional i dizajnit është i specializuar në krijimin e artikujve të rinj.Ne mund të ofrojmë OEM dhe ODM të personalizuara Me një sistem rigoroz, profesional dhe të standardizuar të kontrollit të prodhimit dhe një sistem inteligjent të menaxhimit të cilësisë, kompania siguron cilësinë e produkteve dhe përmirëson efikasitetin e shpërndarjes.

Ne nxjerrim lëndët e para plastike, shtypjen, bronzimin, argjendimin, stampimin, prerjen dhe lidhjen, QC nën një çati.

Mirë se vini në fabrikën tonë

ne jemi gjithashtu të aftë në transportin ndërkombëtar. nëse zgjidhni FOB, CFR, CIF, DDP, ne do t'ju ofrojmë shërbime profesionale të transportit

Na kontaktoni për më shumë informacion ose rezervoni një takim
Mëso më shumë