Ние сме компанија која создава вредност за вас!

 • Печатено пакување од пластична кутија

  Печатено пакување од пластична кутија

  Печатените пластични кутии може да се направат во различни форми и стилови.Многу е лесен за составување и многу економичен.Исто така, може да има огромно визуелно влијание и да ги оставите вашите производи сами да се продаваат.Тие се користат во различни индустрии како што се козметичко пакување, електроника, пакување играчки, пакување храна, пакување чевли, пакување облека и многу повеќе.

 • Пакување хартиена кутија

  Пакување хартиена кутија

  Карактеристики: 1. За еднократна употреба, асептични, биоразградливи, рециклирани крафт-хартиени материјали, еколошки, рециклирај 2. Преклопен, лесен за расклопување, склопување, носење и складирање, деликатен дизајн, фина изработка, висок квалитет, разумна цена.3. Издржлив и лесен, може да биде рамно спакуван за да ги зачува трошоците за испорака 4. Достапен примерок

 • Комплет за пиво понг

  Комплет за пиво понг

  Секој сет е квалитетен за турнир и доаѓа со 16 oz.традиционални пластични чаши со црвена боја и четири бели лесни топчиња за понг.Пластика: Чувствувајте се сигурни со користење на овие чаши, знаејќи дека тие се направени од висококвалитетна безбедна и нетоксична пластика за храна, која е безбедна и може повторно да се употребува. е поради тоа колку е лесно тие безбедно да се складираат и складираат дома или со нив кога патуваат.

ШАРЕНИ ПОП ЗАШТИТНИЦИ

Енергичните граници и дизајни со крв за прскање да се направат

Вашиот Funko
Колекција
Навистина поп!

Лабораториско место
Во медицинската пракса

Kailiou Packaging веќе 11 години се фокусира на полето на пластична амбалажа.Основната дејност на компанијата е за ПЕТ/ПВЦ/ПП пластични кутии, кутија со школки, хартиена кутија, функо поп заштитник и друго пакување.Компанијата обезбедува едношалтерски услуги за истражување и развој, дизајн, печатење и производство.Во моментов, има 102 вработени, со фабричка површина од 6.500 ㎡, и годишно производство од 90.000.000 парчиња.Нашиот професионален дизајнерски тим е специјализиран за создавање нови предмети.Можеме да обезбедиме OEM и ODM прилагодени Со ригорозен, професионален и стандардизиран систем за контрола на производството и интелигентен систем за управување со квалитетот, компанијата го обезбедува квалитетот на производите и ја подобрува ефикасноста на испораката.

Ние екструдираме пластични суровини, печатење, бронзирање, сребро, втиснување, сечење и лепење, КК под еден покрив.

Добредојдовте во нашата фабрика

ние сме умешни и во меѓународен транспорт. без разлика дали ќе изберете FOB, CFR, CIF, DDP, ние ќе ви обезбедиме професионални транспортни услуги

Контактирајте не за повеќе информации или закажете термин
Научи повеќе